Aromaterapie

Aromaterapie je mocná čarodějka a může být velmi příjemným způsobem léčení – léčení pomocí vůní. Působení účinku esenciálního oleje na psychiku i fyzické tělo je opravdu rychlé.

Aromaterapie je součástí mého života od roku 2007 – stejně jako masáže. Protože podle mě to prostě patří k sobě, krásně se doplňují. A přes to pracovní pole se dostala i k nám domů a teď si to už bez ní neumím představit!

Levandule na popálenou pokožku, když při vaření sáhnu, kam nemám; nebo opět levandule po kousnutí hmyzem; eukalyptus radiata, když na dcerku jde viróza; bergamot do difuséru pro psychickou pohodu… a tak bych mohla pokračovat.

Jsem do ní prostě blázen a moc ráda vás svým nadšením nakazím 🙂 Protože aromaterapie, to jsou vůně, které vás chytí za srdce a krásně poléčí duši i tělo.

Skříňka s éterickými oleji

Jakým způsobem si se mnou můžete aromaterapii zažít?

Masážní stůl s svíčkou, kameny a aromaterapií

Masáž

Pro masáž si můžete vybrat směs olejů značky Young Living sami podle svých momentálních potřeb, rozpoložení.

Osobitý parfém na míru

Pokud vás svět éterických olejů osloví, můžete si domů odnést svoji vlastní směs v roll-onu přímo pro Vás. Je možné je doplnit i drahými kameny, další čistou a léčivou energií. Více na mém Instagramu nebo Facebooku.

Aneta míchá éterické oleje
Aneta Vaňková s klientkou během aromaterapie

Workshopy

Několikrát do roka pořádám osobní setkání pro menší skupinu účastníků a účastnic, kde vás naučím, jak aromaterapii zařadit do vašeho každodenního života – a možností je spousta!

Lze použít do difuséru pro příjemnou atmosféru doma, jako relax při koupeli po náročném dni nebo poslouží jako přírodní lékarnička.

Zaujala vás aromaterapie a chtěli byste o ni doplnit svoji oblíbenou masáž?

Prohlédněte si další služby

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Klasická rekondiční masáž

Klasická rekondiční masáž

Manuální lymfatická masáž

Masáž obličeje horkými lávovými kameny

Masáž obličeje horkými lávovými kameny

Relaxační balíčky

Relaxační balíčky

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž